[ec id="5"]
 
IMG_4762.JPG

TYGRYSY SPRZEDAŻY

tygrysy.png

Przełomowy projekt rozwoju umiejętności sprzedażowych

IMG_4762.JPG
Oferta
tygrysy_edited.png
chiang-mai-thailand-september-24-2014-so
Mariusz Prokopczuk.jpg
Zrzut ekranu 2019-09-2 o 18.15.31.png
Zrzut ekranu 2019-03-12 o 11.31.48.png
Szkolenia 
Sprzedażowe

Od 23 lat zajmuję się sprzedażą, a od 14 lat prowadzę warsztaty oraz treningi z rozwoju kompe tencji sprzedażowych. Po wielu latach testowania różnych metod i technik odkryłem, co decyduje o sukcesie handlowców. W oparciu o tę wiedzę i zdobyte doświadczenia przy wsparciu ekspertów stworzyłem przełomowy, autorski program rozwoju kompetencji handlowców: TYGRYSY SPRZEDAŻY

Marketing
Internetowy

Media Społecznościowe to obecnie najbardziej skuteczne  narzędzie do pozyskiwania klientów i  budowania siły marki. Od prawie 5 lat za pomocą programów reklamowych Facebooka i Instagrama oraz Linkedin i Google pozyskuję klientów na swoje produkty i usługi.  Jeśli chcesz pozyskać klientów na produkty lub usługi Twojej firmy lub chcesz zbudować markę, to poznaj szczegóły. 

Doradztwo
Biznesowe

Może zastanawiasz się nad otwarciem biznesu i nie wiesz, czy to dobry pomysł. A może już od wielu lat prowadzisz firmę, ale nie rozwija się ona tak jak powinna. A być może zarządzasz czyjąś firmą i szukasz nowych metod  w zakresie rozwoju, strategii, sprzedaży i marketingu. Jeśli chociaż na jedno pytanie Twoja odpowiedź brzmi TAK, to zapoznaj się z moją propozycją.

Platforma
Rekrutacyjna

Jeśli chcesz usprawnić rekrutacje i ograniczyć ryzyko zatrudnienia osoby, która się nie sprawdzi, to mam dla Ciebie bardzo dobre narzędzie. System PROXEA pomoże Ci w zbudowaniu zgodnie z RODO bazy kandydatów, a za pomocą testów online sprawdzisz kompetencje osób, którym zamierzasz złożyć propozycję pracy. Oprócz gotowych testów możesz stworzyć również swoje testy wiedzy. 

Platforma
Szkoleniowa

Webinary i nagrania video coraz częściej zastępują  tradycyjne szkolenia w sali szkoleniowej. E-learning to tańszy i bardziej efektywny system uczenia, gdyż raz nagrywasz materiał i nie musisz powtarzać tego samego kolejnej osobie, a dzięki testom sprawdzisz stan przyswojenia wiedzy. Platformę video możesz wykorzystać nie tylko do szkoleń prodyktowych, ale też w procesie wdrażania  nowych pracowników.

Klienci
Najnowsze Wpisy