[ec id="5"]
 

Poznaj mnie

IMG_1907_edited_edited_edited.jpg
Mariusz Prokopczuk, MBA

Przedsiębiorca / Konsultant Biznesowy / Trener

 

Ukończyłem Wydział Zarządzania Strategicznego w Wyższej Szkole Zarządzania w Warszawie oraz studia MBA w Polish Open University /akredytacja Oxford Brookes University i Association of MBAs/. 

Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałem pracując na etacie, zarówno w polskich firmach, jak i międzynarodowych korporacjach, głównie w działach handlowych. Zajmowałem takie stanowiska jak: Doradca Techniczno-Handlowy, Manager ds. Reklamy i Marketingu, Dyrektor Regionu oraz Trener Sprzedaży. 

PRZEDSIĘBIORCA

Od 2009 roku prowadzę firmę doradczo-szkoleniową PROGUEST Consulting Sp. z o.o. W 2015 roku wprowadziłem na rynek platformę do rekrutacji i badania kompetencji pracowników - https://proxea.pl/, a w 2018 platformę online do wdrażania nowych pracowników i szkoleń produktowych - https://proguest.pl/proxeon/

KONSULTANT BIZNESOWY

W przeciągu 10 lat zrealizowałem ponad 100 projektów doradczych w zakresie strategii, rozwoju sprzedaży i rozwoju kompetencji pracowników. Byłem doradcą właścicieli, prezesów i dyrektorów firm zatrudniających od kilkunastu do kilku tysięcy pracowników (firmy handlowe, usługowe i produkcyjne). Zrealizowałem również kilka projektów czasowego zarządzania firmą jako Interim Manager.

TRENER SPRZEDAŻY

Przeszkoliłem prawie 4.500 handlowców oraz kilkuset managerów w zakresie technik sprzedaży, zarządzania, negocjacji, zarządzania czasem i marketingu internetowego. Zrealizowałem z handlowcami 750 wizyt, w trakcie, których obserwowałem sposób prowadzenia przez nich rozmów handlowych, a następnie wykorzystując metody coachingowe i treningowe podnosiłem skuteczności ich kolejnych spotkań z klientami na wyższy poziom. Dzięki zdobytemu doświadczeniu stworzyłem w 2020 roku autorski, unikalny program rozwoju kompetencji sprzedażowych - TYGRYSY SPRZEDAŻY