[ec id="5"]
 

Usługi

 

Moim obszarem specjalizacji jest rozwój sprzedaży zarówno tej realizowanej w sposób tradycyjny (sklep, salon, hurtownia) jak również sprzedaży online. Dzięki zdobytemu w ciągu 23 lat doświadczenia jestem w stanie Ci pomóc w zdiagnozowaniu i rozwiązaniu problemów blokujących wzrost sprzedaży (procesy, procedury, umiejętności handlowców) w Twojej organizacji. Pomogę Ci również rozpocząć lub rozwinąć sprzedaż produktów, bądź usług w Internecie. Za pomocą reklamy na Facebooku, Instagramie i Google dotrzemy do klientów na których Ci zależy, a za pomocą lejków i tuneli sprzedażowych zautomatyzujemy Twoją sprzedaż w taki sposób, aby dało się ją łatwo wyskalować i podnieść na wyższy poziom.

tygrysy_edited_edited.png
chiang-mai-thailand-september-24-2014-so
Mariusz Prokopczuk.jpg
Szkolenia Sprzedażowe

 

Większość szkoleń sprzedażowych nie przynosi zauważalnych efektów, gdyż koncentrują się nauczeniu każdego handlowca tych samych technik sprze-daży. Każda osoba jednak ma inny charakter, inne talenty, inne nawyki i inny poziom motywacji, więc takie podejście z góry skazane jest na niską skuteczność.

TYGRYSY SPRZEDAŻY to przełomowy, autorski program rozwoju skuteczności sprzedażowej. Jest on oparty na bazie 23 lat  doświadczeń w sprzedaży produktów i usług oraz 13 lat pracy w roli trenera sprzedaży i konsultanta biznesu.

Projekt TYGRYSY SPRZEDAŻY dotyka wszystkich kluczowych obszarów, które wpływają na skuteczność sprzedażową.  W pierwszej kolejności uczestnicy zostają dokładnie zdiagnozowani, a następnie pracujemy nad rozwojem wszystkich filarów skuteczności: osobowość, nawyki, techniki oraz automotywacja.

Dodatkowym atutem tej metody jest to, że każdy z uczestników przechodzi przez program indywidualnie wytyczoną ścieżką zgodnie z założonymi przez rozpoczęciem projektu celami. Grupa może zatem składać się z uczestników o różnym poziomie umiejętności i doświadczenia,  mogą też na codzień zajmować różne stanowiska w dziale sprzedaży.

Jeśli chcesz, aby Twoi handlowcy stali się prawdziwymi tygrysami sprzedaży, to zadzwoń lub napisz. Porozmawiamy o szczegółach.

Marketing Internetowy

 

Programy reklamowe oferowane przez liczące się media społecznościowe takie jak: Facebook, Instagram, Linkedin, YouTube,  to obecnie najlepszy sposób zarówno na pozyskanie klientów, jak również na zbudowanie społeczności, wokół marki Twojej firmy lub Twojej osoby. 

Media społecznościowe skupiają ok. 80% polskiego dorosłego społeczeństwa, tak więc niezależnie co oferuje Twoja firma to masz tu potencjalnych klientów. Trzeba tylko wiedzieć jak do nich dotrzeć i jak zainteresować ofertą.

Dla wielu firm obecność w social media nie przynosi żadnych, wymiernych korzyści, głównie dlatego, że ograniczają swoje działania wyłącznie do umieszczania postów na profilu, czy fanpage. Nawet jeśli wykorzystują płatną reklamę, to robią to w sposób tradycyjny, kierując ruch bezpośre-dnio na stronę docelową, przez co tracą 90% wygenerowanego przez reklamę ruchu i tym samym zamiast na reklamie zarabiać tracą na niej pieniądze.

Od ponad 4 lat prowadzę kampanie oparte na lejkach sprzedażowych na takich platformach jak: Facebook, Instagram, Linkeding i Google Ads. Mam również doświadczenie w prowadzeniu live'ów, webinarów oraz video marketingu.

Jeśli temat Cię wstępnie zainteresował to wypełnij formularz kontaktowy i napisz w czym mógłbym Ci ewentualnie pomóc.

Doradztwo Biznesowe

 

Swój pierwszy biznes zamknąłem po 3 latach. Z dzisiejszej perspektywy tamte problemy wydają się być znacznie prostsze do rozwiązania. To właśnie do-świadczenie z przeszłości i wyciągnięte lekcje są kluczowem do rozwiązywania  przyszłych problemów.

Obecnie już od 10 lat prowadzę mój drugi biznes. W tym czasie pomogłem kilkudzie-sięciu firmom: małym, średnim i dużym w rozwoju sprzedaży, w zbudowaniu marki i usprawnieniu wewnętrznych procesów.

Przeprowadziłem kilkadziesiąt audytów organizacji pod kątem zdiagnozowania wewnętrznych i zewnętrznych problemów blokujących dalszy rozwój. Dla kilku firm opracowałem strategię dalszej ekspansji.

Miałem też okazję zarządzać przez prawie rok kilkusetosobową firmą, która była na skraju bankructwa, a dzisiaj osiąga zyski i ma się dobrze.

Chętnie podzielę się z Tobą swoim biznesowym doświadczeniem w temacie, strategii, sprzedaży, czy marketingu na poziomie procesów, procedur oraz wymaganych  kompetencji.

Jeśli jesteś już zdecydowana/y, aby skorzystać z konsultacji, to możesz je zakupić w zakładce sklep. Jeśli chcesz o coś zapytać, to wypełnij formularz kontaktowy w zakładce kontakt. 

 
Narzędzia Online
Platforma do rekrutacji i badania kompetencji pracowników

 

Jest to innowacyjne narzędzie, które umożliwia:

  • gromadzenia i zarządzania aplikacjami kandydatów

  • budowanie zgodnie z RODO bazy danych kandydatów

  • badania kompetencji kandydatów za pomocą testów online

  • prowadzenie rekrutacji na Facebooku

  • korzystanie w wielu wersjach językowych

Platforma video do wdrażania nowych pracowników i szkoleń produktowych

 

Co zyskasz dzięki wdrożenu platformy PROXEON:

  • obniżysz koszty szkoleń produktowych

  • dzięki testom zwiększysz skuteczność 

  • szybciej będziesz docierać z wiedzą na temat nowych produktach 

  • skrócisz czas i zwiększysz skuteczność  procesu wdrażania nowych pracowników

  • możliwość powtarzania wiedzy w dowolnym momencie z dowolnego miejsca

Platforma do sprzedaży Twoich kursów i szkoleń video

 

Jeśli jesteś trenerem, coachem lub ekspertem w swojej dziedzinie i chcesz zarabiać na swojej wiedzy, to poznaj moja platformę video, która może stać się również Twoim narzędziem do sprzedaży szkoleń.

Platforma video umożliwia zarówno umieszczenie Twoich kursów, jak również ich zautomatyzowaną   sprzedaż.

Obejrzyj film i poznaj jej funkcjonalności